Запоріжці не дали поставити паркан у сквері, де збираються будувати "ТРЦ Кальцева"

Стихійний пікет жителів виник на місці запланованого будівництва нового багатофункціонального торгово-розважального комплексу у сквері Яланського сьогодні, 16 квітня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на трансляцію на сторінці активіста громадської організації "Еко Центр" Павла Панасенка у Facebook.

Мешканці навколишніх будинків стихійно зібралися у сквері після того, як стало відомо, що там почали пиляти дерева та встановлювати паркан. До обурених мешканців вийшов один із співінвесторів проекту, депутат Запорізької міськради Володимир Кальцев. Активісти звинуватили його в початку будівельних робіт до проведення громадських слухань та аналізу впливу проекту на екологію. Натомість депутат заявив, що будівництво не починав. Роботи, які проводяться у сквері, - підготовчі, дозвіл на них є.

Мешканці у свою чергу заявили, що не дозволять встановлювати паркан. Нині активісти, що виступають проти будівництва ТРЦ, залишаються у сквері.

Нагадаємо, на минулій сесії Запорізької міськради депутати мало не одноголосно провалили на сесії петицію проти будівництва у центрі міста нового торгово-розважального комплексу. Після чого один із співінвесторів проекту, депутат "Нашого краю" Володимир Кальцев заявив, що громадськість відпрацьовують замовлення. Тоді ж міський голова Володимир Буряк запевнив, що питання найближчим часом винесуть на громадські слухання. Вони відбудуться 6 травня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя