ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запоріжанка рятує людство від вірусу Зіка

Уродженка Запоріжжя Ірина Бьорд очолила дослідження щодо вірусу Зіка в американському Балтіморі
Depo.
3 березня 2016 10:24
ФОТО: depo.ua
Запоріжанка рятує людство від вірусу Зіка
Уродженка Запоріжжя Ірина Бьорд очолила дослідження щодо вірусу Зіка в американському Балтіморі

В Університеті Джонса Гопкінса в амеріканському місті Балтимор розпочати дослідження щодо впливу вірусу Зіка на здоров’я новонароджених. На чолі досліджень - уродженка Запоріжжя Ірина Бьорд, про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на Голос Америки.

Нова хвороба, яка налякала людство, не є смертельною, у 80% людей, інфікованих вірусом Зіка, вона навіть тече без жодних симптомів. Проте фахівці підозрюють, що вона може викликати патології у ще не народжених малюків. Саме цією проблематикою і зайняті американські дослідники на чолі з Іриною Бьорд.

Вплив вірусу Зіка на розвиток плода в материнській утробі вони вивчають на мишах. Результати, за словами Ірини Бьорд, сподіваються отримати вже до кінця року.

Уродженка Запоріжжя Ірина Бьорд очолила дослідження щодо вірусу Зіка в американському Балтіморі - фото 1

Ірина Бьорд - єдина людина в США, що обіймає одразу дві керівних посади на кафедрах одного з найбільших університетів США. Вищу освіту вона здобувала вже в Америці, куди приїхала з батьками, коли їй було 17 років. Проте своїм професійним успіхом вона, зокрема, завдячує навчанню у запорізькій школі № 71.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя