ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За мобілізованими запорожцями робочі місця зберігатимуться 1,5 року

Жителі Запоріжжя та області, що були мобілізовані в п'яту хвилю часткової мобілізації, можуть бути спокійними за збереження свого робочого місця: депутатами Верховної Ради України прийнято відповідний закон, згідно з яким збільшується строк збереження робочого місця за працівниками, які були призвані на військову службу, з 12 до 18 місяців
Depo.
19 травня 2015 10:13
ФОТО: depo.ua
За мобілізованими запорожцями робочі місця зберігатимуться 1,5 року
За мобілізованими запорожцями робочі місця зберігатимуться 1,5 року

Про це, як передає портал Запоріжжя.depo.ua, повідомляє Фонд сприяння обороні Запорізької області.

За прийняття даного законопроекту N»2079 проголосували 233 народних обранця.

Документ наголошує, що мова йде про працівників, які були призвані на строкову службу, мобілізованих на особливий період або прийнятих на строкову службу за контрактом у випадку виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці.

Окрім цього ті працівники, які підлягають демобілізації, але вирішили продовжити службу в українській армії за контрактом, зберігають за собою робоче місце на строк укладеного контракту.

Також новий законопроект наголошує на тому, що вказаним працівникам компенсується з державного бюджету країни середній заробіток на підприємстві, організації чи установі, в яких вони працювали, на час призову незалежно від форми власності підприємства.

Відзначимо, що відповідні зміни пропонується внести в Кодекс законів про працю та Закон «Про військовий обов'язок та військову службу». Нагадаємо, що згідно з діючим законодавством, робоче місце за вказаними працівниками зберігається на строк до 12 місяців