ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За мешканцями Енергодара стежитимуть за допомогою камер

В Енергодарі почали встановлювати відеоспостереження за місцями масового збору людей
Depo.
15 травня 2015 17:06
ФОТО: depo.ua

На сьогоднішній день в місті працює вже 17 камер, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. До фінансування реалізації проекту місцева влада залучає і підприємців.

Мова про встановлення камер відеоспостереження йшла на недавньому засіданні виконкому міськради Енергодара. Як розповів перший заступник мера Іван Самойдюк, всього на установку відеоспостереження буде потрібно понад 3,5 млн. грн. Частина фінансового навантаження вдалося перекласти на підприємців. Так, наприклад, прокладка кабелю і придбання сервера були здійснені силами місцевого Інтернет-провайдера.

Зараз в Енергодарі функціонує 17 камер, "картинка" з яких транслюється на монітор в черговій частині міськвідділу міліції. В першу чергу відеоспостереження встановили у місцях масового збору людей: на проспекті, біля супермаркетів, у сквері. З'явилися камери і на блокпосту, а також на найвищій точці міста.

За словами начальника міськвідділу міліції Андрія Петренчука, відеоспостереження дозволить оперативніше реагувати на злочини. Однак частина городян нововведенню не рада - за їх словами зйомка на вулицях міста зневажає права громадян. На це Петренчук відповів, що в приватне життя ніхто не втручається, а також пообіцяв, що незабаром в місцях відеозйомки будуть встановлені попереджувальні таблички.

Всього в поточному році в Енергодарі планують встановити близько 50 камер. Крім того, до загальної системи відеоспостереження планується підключити і камери, встановлені на об'єктах приватних підприємств.