ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З’явився знімок поховання відомого запорізького сепаратиста

Вбитого під Дебальцевим бойовика Володимира Балагуру поховано у Донецьку на кладовищі селища шахти №6 “Капітальна”
Depo.
4 лютого 2016 23:47
ФОТО: depo.ua
З’явився знімок поховання відомого запорізького сепаратиста
Вбитого під Дебальцевим бойовика Володимира Балагуру поховано у Донецьку на кладовищі селища шахти №6 “Капітальна”

Сайт “Четверта влада” опублікував фоторепортаж з донецького кладовища, на якому поховані бойовики незаконних збройних формувань. Серед інших є фото могили відомого сепаратиста із Запоріжжя Володимира Балагури (позивний “Запорожець”), який був вбитий під Дебальцевим рік тому, повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Вбитого під Дебальцевим бойовика Володимира Балагуру поховано у Донецьку на кладовищі селища шахти №6 “Капітальна” - фото 1

Вбитого під Дебальцевим бойовика Володимира Балагуру поховано у Донецьку на кладовищі селища шахти №6 “Капітальна” - фото 2

Під час Революції Гідності Балагура був активістом запорізького “антимайдану“. В лютому-березні 2014 року очолював громадський рух “Наш город“, який був своєрідною “поміркованою гілкою“ місцевих проросійських сил – виступав проти відкритих сепаратистських гасел та закликів до збройного повстання.

Зберігся відеозапис сварки учасників запорізького “антимайдану“ на мітингу в березні 2014 року. На ньому Балагура (виступає з 2 хв 30 с у темних окулярах) закликає до миру та діалогу сторін та навіть до створення спільних “дружин“ з майданівцями. Радикальних учасників акції, зокрема Артема Тимченка, слова Балагури обурили, що призвело до конфлікту. Парадокс ситуації полягає у подальшій долі учасників: “дипломат“ Балагура став “ополченцем“ та загинув на війні, а “войовничий“ Тимченко зайнявся розподілом “гуманітарки“ у “ДНР“.

Володимир Балагура був вбитий 28 січня минулого року під Дебальцевим. Його син Дмитро, теж член терористичних формувань, у тому ж бою був поранений.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя