ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З початку мобілізації Запоріжжя доправило до війська понад десять тисяч бійців

Протягом шести черг мобілізації до армії пішли понад десять тисяч жителів Запорізької області
Depo.
19 серпня 2015 18:27
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя стало відомо зі слів заступника голови облдержадміністрації Олександра Іщенко. Він зазначив, що Запорізька область протягом усіх шести хвиль сумлінно ставилася до виконання завдання, загалом до війська було відправлено понад 10 тисяч військовозобов'язаних, у тому числі 800 офіцерів. Також завжди виконувалося завдання з мобілізації техніки.

У шосту хвилю мобілізації область доправила до війська 1369 чоловіків, таким чином виконав завдання Головнокомандуючого на 81,9%.

У повному обсязі завдання виконали Енергодар, Токмак і Токмацький район, Ленінський район міста Запоріжжя, Вільнянський, Приморський, Великобілозерський, Запорізький, Куйбишевський, Розівський, Веселівський, Оріхівський, Пологівський, Приазовський та Якимівський райони.
Найгірше впоралися з шостою хвилею мобілізації у Мелітополі (37%), Михайлівському (38%), Мелітопольському (41%) та Чернігівському (42%) районах.

За словами заступника голови облдержадміністрації, з початку мобілізації до військкоматів не з'явилися 450 військовозобов'язаних. Відносно «ухильників» розпочато 193 кримінальних провадження, 15 з них вже направлено до суду. За ухилення від військової служби засуджено чотири особи, вони отримали по два роки умовно. Також було розпочато 2073 адміністративних провадження щодо фізичних та юридичних осіб за ухилення від мобілізації та невиконання завдання.

Інші новини читайте на сайті Depo.Запоріжжя.