Яценюк звинувачує запорізьку владу у відсутності реформ

У четвер, 27 травня, на засіданні Уряду Глава Уряду Арсеній Яценюк вимагав від Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг відбирати ліцензії і штрафувати ті облгази, які не виконують свою функцію і не забезпечують безкоштовно лічильниками громадян України

Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Наша відповідь на ринковий рівень цін і тарифів в енергетиці - це субсидії та енергоефективність. Ці відповіді ми повинні дати до кінця поточного року. Менше споживання енергетики і оплата тільки за ту послугу, яку ти отримує", - підкреслив Яценюк і додав,що потрібно аби "бажання запровадження субсидій і надання допомоги громадянам було не тільки на рівні Кабінету Міністрів України, а спускалося вниз".

"Будь-яка хороша ідея, яка з'являється нагорі, вбивається її невиконанням внизу. Люди сприймають не те, що ми тут говоримо, а те, як вони прийшли в службу соціального захисту, облгаз чи обленерго. Нам треба змусити нашу державну службу і тих людей, які виконують функцію по допомозі малозабезпеченим та призначенню субсидій, ставитися до людей по-людськи. В реформу ніхто не повірить, якщо люди не відчують її на собі", - сказав Арсеній Яценюк.

Нагадаємо голова Запорізької області Григорій Самардак, його заступник Едуард Гугнін неодноразово заявляли про те, що готові розяснювати кожному мешканцю області про те, як правильно оформлювати субсидії. Більше того, керіник області навіть провів на початку травня у одному з Запорізьких районих управлінь соцзахисту одну виїздну нараду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя