ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Яценюк поскаржився на губернатора Самардака до СБУ

Прем'єр думає, що голова області займається саботажем
Depo.
31 липня 2015 17:32
ФОТО: depo.ua

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Служби безпеки України та Міністерству внутрішніх справ невідкладно розібратися, чому органи місцевої влади саботують оформлення субсидій і позбавляють людей можливості отримати гроші для оплати за житлово-комунальні послуги".

Про це, як повідомляє портал Depo.Запоріжжя голова Уряду повідомив журналістам у Харкові після розширеної наради за участю голів ОДА східних і південних регіонів.
Арсеній Яценюк підкреслив, що в районі Харкова Салтівка, де проживають 400 000 чоловік, оформлені тільки 10% положеннях громадянам субсидій:

"Це означає, що кожен громадянин, кожен житель Салтівки, який повинен був отримати субсидію, - не отримав її тому, що органи місцевої влади її не оформили", - сказав він.

Глава Уряду підкреслив, що і в інших областях в окремих містах "мери міст та органи місцевого самоврядування навмисне саботують оформлення субсидій для українських сімей".

"В окремих містах органи місцевої влади навмисне витягують з кишень українців гроші, які державний бюджет дав для компенсації. Але громадяни їх не можуть отримати, бо не оформлена субсидія", - також сказав він.

Такі випадки, за його словами, мають місце в Херсонській, Сумській, Харківській та Запорізькій областях.

"Я це розцінюю як саботаж, диверсію і боротьбу проти громадян країни", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Ще більше новин про ситуація в зоні АТО читайте на порталі Depo.Запоріжжя