ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Яценюк хоче, щоб Самардак частіше ходив у київські ресторани

Всі губернатори відтепер щотижня мають їздити в Київ на Кабмін
Depo.
6 серпня 2015 13:41
ФОТО: depo.ua
Яценюк хоче, щоб Самардак частіше ходив у київські ресторани
Яценюк хоче, щоб Самардак частіше ходив у київські ресторани

Як передає портал Depo.Запоріжжя, таку думку озвучив народний депутат України Вадим Денисенко.

"Простіше кажучи, один день на тиждень вони будуть протирати штани і пити каву в дорогих столичних ресторанах. Ну, а така річ, як скайп - це вигадка для недоумків.

Я думаю, немає жодної країни в світі, де всі глави регіонів щотижня їздять на засідання уряду, тому це ноу-хау треба подати в книгу рекордів Гінеса. І якщо саме цю мету ставить перед собою великий реформатор і за сумісництвом прем'єр-міністр, то він її вже досяг. Якщо ж нам потрібна робота, то зрозуміти логіку просто неможливо.

Отже, давайте спочатку узнаємо логіку уряду: Урядом прийнято рішення щодо запрошення на засідання уряду на постійній основі керівників обласних державних адміністрацій для того, щоб отримати інформацію про соціально-економічний розвиток кожного регіону", - сказав прем'єр. Це, звичайно похвальне бажання, але для того, щоб дізнатися про соціально-економічний стан регіону не потрібно щотижня викликати губернатора.

Окрім того, ви уявляєте собі, як щотижня 25 губернаторів звітують про економіку регіону. Кожен матиме по п'ять хвилин для доповіді, плюс запитання - ось і маєш зайві дві години для засідання.

Інша причина викликати губернаторів - надати можливість всім головам адміністрацій підняти питання, які вимагають уваги і вирішення з боку центральних органів виконавчої влади безпосередньо на засіданні Кабміну. З однієї сторони логічно, але для цього не потрібно викликати всіх. Здавалося б, куди розумніше було б групувати губернаторів по 3-5 людей і обговорювати питання регіону. Та й чесно кажучи для чого це робити на Кабміні просто не зрозуміло. Але треба також пам'ятати, що в країні є інтернет, існує скайп і при потребі можна просто проводити відеоконференції. Але так можна діяти лише в тому випадку, якщо хочеться вирішити питання максимально швидко і якісно.

Тоді, для чого все це потрібно? Та тільки для того, щоб раз на тиждень Яценюк мав можливість попіаритися на тому, як він розтрощив пару-трійку губернаторів. Можна не сумніватися, що в нього буде кілька улюбленців, які будуть отримувати на горіхи з завидною регулярністю і стануть такими собі грушами для биття. Тобто вся ця історія - це театр одного актора, а ціль місцеві вибори.

І останнє. Губернатори втрачатимуть день на все це дійство. Після Кабміну всі вони, розділившись на групки, підуть до дорогих столичних ресторанів і за кавою будуть говорити, як їх задовбав весь цей цирк. А ще всі вони проситимуть авіаперевізників спробувати підлаштувати графік польотів спеціально під Кабміни Яценюка. І в деяких регіонах їм це вдасться", - впевнений він.