Якщо терористи замінують Дніпрогес: СБУ провела у Запоріжжі спеціальні тренування (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дії під час мінування одразу кількох об’єктів комплексу Дніпровської ГЕС відпрацювали у Запоріжжі сьогодні, 24 лютого
 

Олеся Нєдєліна
Журналіст регіональної редакції Depo.Запоріжжя
Якщо терористи замінують Дніпрогес: СБУ…

Про тренування розповіли у прес-центрі УСБУ в Запорізькій області, передає Depo.Запоріжжя.

Упродовж майже трьох годин на території Дніпрогесу відбувалися антитерористичні тренування. Їхньої легендою було мінування одночасно кількох об’єктів гідроелектростанції, повідомлення про яке надійшло на електронну пошту підприємства.

Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу

У тренування було кілька цілей. З одного боку, перевірка рівня захищеності об’єкта, з іншого, – готовності адміністрації Дніпрогесу та силовиків протидіяти терористичним загрозам в екстремальних умовах. Тож задіяні у тренуваннях були співробітники УСБУ, надзвичайники, нацгвардійці, поліцейські та працівники підприємства.

Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу

За підсумками антитерористичного заходу у пресцентрі УСБУ повідомили,  що адміністрація та дніпрогесівці правильно зреагували на можливу небезпеку та своєчасно повідомили про неї силовиків. Ті, у свою чергу, знешкодили загрозу,  зокрема з використанням вибухотехнічного роботизованого комплексу.

Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу

За результатами навчань Координаційна група Антитерористичного центру надала методичні рекомендації щодо удосконалення алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Що робитимуть у Запоріжжі при мінуванні терористами Дніпрогесу

Проведення подібних тренувань на ключових об’єктах інфраструктури регіону влаштовують через те, що на території Запорізької області діє "жовтий" рівень терористичної загрози. Відповідно в СБУ закликають мешканців області залишатися пильними та відповідальними. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття і перебування в регіоні підозрілих осіб, а також про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності громадян просять звертатися за номером гарячої лінії Управління СБУ в Запорізькій області: (061) 225-25-38.

Нагадаємо, антитерористичні навчання відбувалися на території адміністративних будівель Дніпрогесу на бульварі Вінтера, тривали з 13:30 до 16:00.   

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"