ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як запорізький губернатор місцевий бізнес віншував

Малий та середній бізнес забезпечує більше 52% надходжень до бюджетів всіх рівнів
Depo.
6 вересня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua

Голова запорізької ОДА Костянтин Бриль привітав з нагоди Дня підприємця місцевих бізнесменів. Віншування відбулося під час урочистого засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва сьогодні, 6 вересня. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

Як запорізький губернатор місцевий бізнес віншував - фото 1

Костянтин Бриль вручив представникам бізнесу цінні подарунки, а також грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва та економіки Запорізької області. Він зазначив, що малий та середній бізнес забезпечують більше 52% надходжень до бюджетів всіх рівнів. А також 2/3 робочих місць серед підприємств регіону. Очільник регіонуподякував підприємцям за внесок у зміцнення економіки області.

Як запорізький губернатор місцевий бізнес віншував - фото 2

Як запорізький губернатор місцевий бізнес віншував - фото 3

Як запорізький губернатор місцевий бізнес віншував - фото 4

Як запорізький губернатор місцевий бізнес віншував - фото 5

“Хочу подякувати нашому бізнесу за той вклад, який його представники вносять у розвиток регіону. Вони беруть активну участь в реалізації соціально-економічних програм, освоюють випуск нових товарів та будують об'єкти соціальної сфери. Окремо дякую підприємцям за підтримку Фонду оборони області, що тільки в першому півріччі допоміг нашій армії на суму близько 9 мільйонів гривень”, - наголосив Бриль.

Також губернатор запевнив, що влада регіону активно працює над зменшенням бюрократичної складової і має реальні приклади діалогу з фіскальною службою та іншими контролюючими органами.

Як запорізький губернатор місцевий бізнес віншував - фото 6

Сьогодні в сфері підприємництва в Запорізькій області працює більше 14 тисяч малих і середніх підприємств, понад 2 тисячі фермерських господарств та більше 82 тисяч приватних підприємців.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя