ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вже через місяць в Запорізькій області з'являться територіальні громади

Запорізька влада готується об'єднувати території
Depo.
27 липня 2015 17:17
ФОТО: depo.ua

До Запорізької обласної ради надійшли повідомлення про створення спільних робочих груп з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання територіальних громад від трьох сільських рад. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили в прес-службі облради.

А саме - Долинської сільської ради Запорізького району, Чапаєвської сільської ради Пологівського району та Преображенської сільської ради Оріхівського району.

За попередніми розрахунками, на розгляд сесії обласної ради у серпні поточного року можуть бути готовими чотири громади: Берестівська сільська територіальна громада Бердянського району, Веселівська селищна територіальна громада Веселівського району, Комиш-Зорянська селищна територіальна громада Куйбишевського району, Преображенська сільська територіальна громада Оріхівського району.

Депутати обласної ради роблять акцент на тому, що громади, які пройдуть шлях об'єднання, отримають податкові преференції, державну субвенцію, для них відкривається можливість отримати кошти з державного фонду регіонального розвитку на підтримку інфраструктурних об'єктів.

Рішення про об'єднання громад депутати розглянуть, на сесії обласної ради яку заплановано на 27 серпня.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua