"Вважаю шкідливим для репутації": Відома волонтерка пішла з комітету при Запорізькій ОДА

Координаторка мелітопольського волонтерського центру "Побратим" Світлана Алексєєва вийшла зі складу громадського (волонтерського) комітету при Запорізькій обласній державній адміністрації

Про це волонтерка повідомила на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Запоріжжя.

Алексєєва вирішила піти з комітету після того, як на його засіданні відмовилися навіть розглянути питання про підтримку звернення до президента України щодо скасування почесного звання псевдонауковця Андрія Авдєєнка.

"Причина - на мій погляд, Комітет давно втратив самостійність, ставши зручним придатком облдержадміністрації, рупором думок губернатора, черговою фейковою "цивільною радою" при владі. Вважаю свою участь там безглуздою і шкідливою для репутації", - повідомила волонтерка.

Світлана також зазначила, що за три роки запорізькі волонтери встигли зробити чимало корисних справ.

"Працювати поруч з вами - сильними, розумними, захопленими, фанатично закоханими в Україну - було для мене честю і гордістю", - подякувала Алексєєва.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко за поданням запорізької обласної влади присвоїв Андрію Авдєєнку почесне звання "Заслужений працівник культури". У Запоріжжі це викликало шалене обурення, запоріжці просять Порошенка "забрати" почесне званняу псевдонауковця. Раніше портал Depo.Запоріжжя розповідав про те, що "академік-адмірал" Авдєєнко, замішаній у смертельному ДТП на Київщині, має сумнівну репутацію в рідному Запоріжжі, вигадані регалії та продукує псевдонаукові теорії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя