ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ворог біля воріт: У Запоріжжі готуються оборонятись від російських окупантів

У зв'язку зі складною воєнно-політичною ситуацією на сході України начальником Генерального штабу-Головнокомандувачем Збройних Сил України сплановано проведення командно-штабних навчань з територіальної оборони
Depo.
8 травня 2015 09:14
ФОТО: depo.ua

До проведення навчань залучено і Запорізький обласний військовий комісаріат.

Про це повідомляє Запоріжжя. depo.ua з посиланням на прес-службу ОДА, навчання пройдуть у два етапи.

На І етапі з 19 по 22 травня будуть відпрацьовані питання оповіщення та збору військовозобов'язаних, отримання зброї, підготовка шляхом проведення занять з тактичної, психологічної, інженерної та військово-медичної підготовки. А вже на другому етапі з 01 по 05 червня буде організовано проведення управління силами та засобами територіальної оборони та командна робота підрозділів шляхом занять з тактичної підготовки.

На базі Запорізького об'єднаного міського військового комісаріату буде розгорнуто загін оборони, а на базі Центрального об'єднаного райвійськкомату роту охорони військкомату.

Визначені військкомати області приступили до проведення попереднього уточнення наявності військовозобов'язаних, які призначені до складу загону оборони та роти охорони військкомату за місцем проживання.

Під час відбору звертається увага на залучення патріотично налаштованих військовозобов'язаних-добровольців на посади офіцерського, сержантського та рядового складу. З кандидатами на військову службу проводиться професійно-психологічний відбір, в обов'язковому порядку медичний огляд для визначення ступеня придатності до військової служби.

Підрозділи призначені для охорони об'єктів військової інфраструктури, адмінбудівель обласної та районних державних адміністрацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними групами, служби на блокпостах, а загони оборони - для ведення диверсійно-партизанської війни.