ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Влада Запоріжжя обіцяє зробити міські пляжі доступними для інвалідів

Скільки грошей на це витратять - не зізнаються
Depo.
16 червня 2015 16:44
ФОТО: depo.ua

Запорізька влада обіцяє облаштувати міські пляжі пішохідними доріжками, роздягальнями та фонтанчиками з питною водою. Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на прес-службу мерії. 

За словами головного інженеру комунального підприємства "Титан" Костянтина Повара, зараз йде укладання близько 600 квадратних метрів плитки. Це - пішохідні доріжки до води. Передбачено й додаткові роздягальні.

"Цього року ми встановили три тіньових навісу, додали нові доріжки з плитки, - розповів Костянтин Кухар. - Відремонтували фонтанчики з питною водою і для миття ніг, провели ревізію трубопроводу, пофарбували малі архітектурні форми і встановили додаткові урни".

Крім того, у відпочиваючих є можливість на пляжах займатися спортом.

"У пунктах прокату спортивного інвентарю відпочиваючі можуть взяти бадмінтон, теніс і волейбольний м'яч, - зазначив Костянтин Кухар. - На території пляжу є два волейбольних поля".

За рахунок коштів виграного гранту КП "Титан" планує облаштувати територію для людей з особливими потребами. Будуть встановлені пандуси для заїзду в воду, закуплені надувні пристосування для купання.

Начальник Центрального пляжу Віктор Красовський розповів, що адміністрація докладає всіх зусиль для створення умов для відпочиваючих.

"До нас звернулися представники школи-інтернату з питання відпочинку дітей, - розповів Віктор Красовський. - Ми розмістили їх біля медпункту, поруч з фонтанчиком питної води, умивальником і роздягальнею. Зручний підхід до води по викладеній доріжці. На їхнє прохання ми поставили біотуалет для дітей. Створили всі умови для хлопців з особливими потребами", - розповів Віктор Красовський.

Але, незважаючи на всі старання працівників пляжу, знаходяться вандали, які псують майно. Так, всього за місяць зламали два фонтанчика для миття ніг, викрутили 9 кранів. Також, незважаючи на заборону, деякі жителі міста вигулюють собак на пляжі, тим самим порушуючи санітарні норми. Тому працівники пляжу просять запорожців дбайливо ставитися до обладнання, не брати домашніх вихованців на пляж і дотримуватися чистоти, адже від цього також залежить якість їхнього відпочинку.

Зазначимо, що на балансі міста знаходяться два пляжі: Правобережний і Центральний, загальною площею майже 7 гектарів.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua