ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Влад Грабовський вимагає від "Водоканалу" 11 мільйонів гривень

Запорізький бізнесмен судиться з комунальним підприємством "Водоканал" за борг у сім мільйонів гривень
Depo.
11 червня 2015 09:20
ФОТО: depo.ua
Влад Грабовський вимагає від "Водоканалу" 11 мільйонів гривень
Влад Грабовський вимагає від "Водоканалу" 11 мільйонів гривень

Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua

"Ельдорадо-плюс", фірма відомого в місті бізнесмена і медіа-інвестора Владислав Грабовського подала в суд на КП "Водоканал". Причиною тяжби стала невиплата перевідступленого боргу розміром в 7 млн.грн. Також позивач вимагає виплатити йому 3,588 млн.грн. інфляційних втрат та трьох відсотків річних у розмірі 547 тис.грн. Разом - 11,135 млн.грн, про це свідчить постанова Господарського суду Запорізької області.

Дана постанова була винесена 30 квітня, у зв'язку з поверненням позовної заяви від "Ельдорадо-Сервіс", унаслідок допущених у ньому помилок. Скоріщ за все, за минулий час помилки були виправлені, так як в розкладі призначених до розгляду справ ця тяганина була запланована на 10 червня.

Згідно даних держреєстру юридичних осіб, ТОВ "Ельдорадо-Сервіс" (код ЄДРПОУ 30926464) зі статутним капіталом в 60 тисяч гривень належить Владиславу Грабовському (70%) та Галині Фурдуй (30%). Директором ТОВ є Геннадій Фурдуй.

При цьому, відзначимо, основним видом діяльності фірми є ремонт комп'ютерів і периферійного обладнання.

Відзначимо, що на сайті, підконтрольному Владиславу Грабовському, вже довгий час розміщуються агресивні і критичні матеріали щодо ситуації справ на КП. У тому числі - і про виведення грошей з підприємства через створення фіктивної заборгованості та її подальшої переуступки третій особі.

Зазначимо також, що Геннадій Фурдуй є давнішім і близьким другом пана Грабовського.