ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ахметов побоявся сваритися з Порошенком у Запоріжжі

Кажуть, через заборону губернатора Самардака
Depo.
22 квітня 2015 13:34
ФОТО: depo.ua
Ахметов побоявся сваритися з Порошенком у Запоріжжі
Ахметов побоявся сваритися з Порошенком у Запоріжжі

Співробітники "Запоріжсталі" не вийдуть 9 травня на Марш перемоги. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua стало відомо зі своїх джерел в Опозиційному блоці. 

Зокрема, відомо, що генеральний директор комбінату та за сумісництвом голова обласної організації Опозиційного блоку Ростислав Шурма категорично заборонив співробітникам комбінату виходити на марші та протесті акції.

"9 травня "Запоріжсталь" привітає ветеранів. Проте ніяких маршів та акцій не буде. Це категоричне рішення", - повідомили джерела.

В той же час, за іншими даними, таке рішення Ростислав Шурма прийняв після жорствої розмови з губернатором області Григорієм Самардаком, який категорично заборонив Опозиційному блоку масові заходи в День перемоги.

Нагадаємо, що раніше лідер ОпБлоку Олександр Вілкул на своїй сторінці в Фейсбуці написав, що спілкувався з людьми в різних містах Південного Сходу України і ті сказали йому, що вийдуть 9 травня на Марш Миру аби захистити ветеранів та історію нашого народу. Активісти запевнили, що під прапорами Опозиційного блоку на вулицю виведуть працівників "Запоріжсталі".

Слід також зазначити, що "Запоріжсталь" належить вчорашньому господарю Донбасу Рінату Ахметову.