ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відома запорізька зоозахисниця бореться за життя “птаха щастя”

До рук дівчини потрапив скалічений синій птах
Depo.
5 вересня 2016 11:06
ФОТО: depo.ua
Відома запорізька зоозахисниця бореться за життя “птаха щастя”
До рук дівчини потрапив скалічений синій птах

Скалічений синій птах - зимородок потрапив до відомої в Запоріжжі зоозахисниці Олесі Кулик. Його витягли прямо з пащі хижака, тож у птаха відкритий перелом. Літати зимородок більше не зможе, наразі Олеся намагається врятувати йому життя, про це дівчина розповіла на своїй сторінці у “Фейсбуці”, передає портал Depo.Запоріжжя. “Власне, що тут говорити? Синій птах. Але навіть у синіх птахів бувають нещастя...”, - написала Олеся.

До рук дівчини потрапив скалічений синій птах - фото 1

Дівчина додала, що зимородки - це одні з найкрасивіших птахів цього світу. “Вони гніздяться на глинистих скелях у води, і при польоті переливаються синьо-зеленим кольором і вкрай рідко виявляється в руках людини. Ці чудові птиці зовсім скоро полетять з України зимувати на Південь, і повернутися вже навесні”.

До рук дівчини потрапив скалічений синій птах - фото 2

Зимородок, якого назвали Зіка, на жаль, уже не відправиться на Південь, Олеся закликала повірити, що птах житиме. “У Зікі є новий будинок з будиночком, гніздом, водичкою і з любов'ю. Я б стала чарівницею, і подарувала помахом чарівної палички йому нове крильце, відпустила б його додому. Але я не можу, навіть якщо дуже І дуже хочу. Будь ласка, знакомьтеся - новий житель зграї, Зіка! Давайте будемо його любити разом? Повіримо в його життя? ”, - закликала Олеся Кулик.

До рук дівчини потрапив скалічений синій птах - фото 3

До рук дівчини потрапив скалічений синій птах - фото 4

Олеся Кулик – найвідоміша в Запоріжжі зоозахисниця, одночасно вона опікується майже сотнею тварин, загалом врятувала понад тисячу.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя