Виборчий ранок у Запоріжжі почався з черг під дільницями

Чималенька черга – близько трьох десятків людей зібралися під виборчими дільницями в окрузі №74 в Запоріжжі ще до початку голосування
 

Виборчий ранок у Запоріжжі почався з чер…

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Запоріжці зранку рушили до виборчих дільниць. Біля школи у Південному мікрорайоні міста (виборчий округ №74) станом на 8:40 вже зібралися люди. Загалом ще до відкриття дільниць їх біля школи було близько 30. Можливо, така велика кількість людей зібралася через те, що в будівлі школи розташовані одразу чотири дільниці: №№ 230901,230906, 230902, 230875.

Серед тих, хто прийшов до дільниці ще до відкриття, 26-річний Владислав. Хлопець пояснює: прийшов рано, тому що працює, а проголосувати вважає важливим.    

А ось 68-річна Вікторія Іванівна чекала на відкриття дільниці цілу годину: прийшла ще о сьомій ранку. Каже, переплутала, думала, дільниці працюють із сьомої. Пенсіонерка розповіла, що за кого голосуватиме вирішила вже давно і вибір не міняла, за представника цієї ж сили голосувала на президентських виборах.

Виборців безпосередньо у будівлю школи пустили ще о 7:55, однак власне дільниці відкрили вчасно – о 8:00.

Голова ДВК 23906 Володимир Костогляд розповів, жодних проблем із відкриттям дільниці не виникло. Комісія складається переважною більшістю з досвідчених людей, що працювали на виборах неодноразово.

Про відсутність порушень під час відкриття дільниці повідомляють і спостерігачі, їх тут зараз четверо.

Нагадаємо, сьогодні, 21 липня, українці обирають депутатів Верховної Ради. Це – позачергові вибори. Голосування відбувається за змішаною виборчою системою: 225 депутатів буде обрано за списками, 199 – за мажоритарною системою в одномандатних округах (ще 26 округів розташовані на непідконтрольних територіях). Виборцям, які голосують за місцем реєстрації, видадуть два бюлетені: для голосування за список партії та за кандидата по мажоритарному округу. Тим, хто тимчасово змінив місце голосування – лише один бюлетень для голосування за список партії. Виборчі дільниці працюватимуть протягом дванадцяти годин: з 8:00 до 20:00.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"