Вбивство Гандзюк: Прокурор просить суд дивитися відео допитів фігурантів в закритому режимі

На вимогу адвокатів Владислава Мангера суд витребував диски з відео допиту підозрюваних у вбивстві Гандзюк – прокуратура наполягає, що їх не можна дивитися у відкритому судовому засіданні

Про це повідомляє портал Depo.Херсон з посиланням на трансляцію з зали суду.

У судовому засіданні щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві Гандзюк Владиславу Мангеру, пр курор попросив досліджувати відео допиту підозрюваних в організації вбивства у закритому засіданні. Адже матеріали, що там містяться, становлять таємницю досудового слідства. Адвокати Мангера натомість вважають, що відео потрібно досліджувати у відкритому засіданні.

Раніше повідомлялося, що Шевченківський районний суд Києва продовжив засідання щодо обрання Владиславу Мангеру запобіжного заходу сьогодні, 13 лютого. У суді Мангер заявив, що не розуміє змісту підозри.

Нагадаємо, 11 лютого главі Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. 12 лютого Шевченківський райсуд Києва мав обрати йому запобіжний захід, але засідання було перенесено. Прокуратура наполягає на арешті Мангера без права внесення застави.

Довідка: Напад на Гандзюк стався 31 липня 2018 року біля її будинку, молодик плеснув Гандзюк кислотою в обличчя. Наприкінці вересня Гандзюк записала відеозвернення з лікарняного ліжка.4 листопада активістка померла у київській лікарні №2. Їй було 33 роки. Батько Гандзюк звинуватив очільника Херсонської Владислава Мангера в причетності до нападу на дочку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя