Вбивство Гандзюк: Мангер "рветься" на поліграф

Адвокати голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера клопотатимуть про його перевірку на поліграфі

Про це повідомляє портал Depo.Херсон із посиланням на трансляцію з зали суду.

Захисники підозрюваного у вбивстві Гандзюк Мангера підготували клопотання про проведення експертизи клієнта на поліграфі. З використанням поліграфу хочуть перевірити правдивість відповіді Мангера лише на одне питання: "Чи замовляв він вбивство Гандзюк". При цьому адвокати вважають поліграф єдиним способом дізнатися відповідь на це питання. Захисники зазначають, що бажання перевіриться за допомогою поліграфу висловив їхній підзахисний. Перевірку на поліграфі адвокати вимагають провести до обрання Мангеру запобіжного заходу. Мангер захисників підтримав.

Суддя ж відмовив в задоволенні клопотання про проходження поліграфа.

Раніше повідомлялося, що Шевченківський районний суд Києва продовжив засідання щодо обрання Владиславу Мангеру запобіжного заходу сьогодні, 13 лютого. У суді Мангер заявив, що не розуміє змісту підозри. Нагадаємо, 11 лютого главі Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. Прокуратура наполягає на арешті Мангера без права внесення застави.

Довідка: Напад на Гандзюк стався 31 липня 2018 року біля її будинку, молодик плеснув Гандзюк кислотою в обличчя. Наприкінці вересня Гандзюк записала відеозвернення з лікарняного ліжка.4 листопада активістка померла у київській лікарні №2. Їй було 33 роки. Батько Гандзюк звинуватив очільника Херсонської Владислава Мангера в причетності до нападу на дочку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя