ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У запорізькому КП "відмили" та "розпиляли" 270 мільйонів

"Найуспішніше" чиновники "наварювалися" на ліфтах і ремонті школи
Depo.
9 лютого 2016 15:07
ФОТО: depo.ua
У запорізькому КП "відмили" та "розпиляли" 270 мільйонів
“Найуспішніше“ чиновники наварювали на ліфтах і ремонті школи

Завершилася аудиторська перевірка діяльності запорізького комунального підприємства "Управління капітального будівництва" за 2013-2015 роки. Про це сьогодні повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Перевірку здійснювала аудиторська компанія Baker Tilly Україна. Її представник Олександр Шульга навів розміри коштів, які втратив місцевий бюджет в результаті порушень підприємства.

Загальна сума порушень становить понад 270 мільйонів гривень. Іншими словами, кожна запорізька родина через КП втратила приблизно 850 грн.

“Найуспішніше“ чиновники наварювали на ліфтах і ремонті школи  - фото 1

Найбільше бюджетних коштів було втрачено за рахунок завищення підприємством обсягів робіт – 115 мільйонів гривен. Майже 80 мільйонів авансових коштів не було повернуто. Ще 72 мільйони були “відмито” шляхом завищення вартості матеріалів. Шкода від завищення вартості інвестиційних об’єктів склала 4,6 млн. грн.

“Найуспішніше“ чиновники наварювали на ліфтах і ремонті школи  - фото 2

Також аудитором було наведено перелік дванадцяти основних об’єктів, на яких “наварилися” комунальники. Найбільше “з’їли” відремонтовані ліфти – 23 мільйони, тобто 40% від загальної витраченої на них суми. Для встановлення лічильників тепла та капітальний ремонт школи №53 (після пожежі) розмір “лівих” витрат становив понад половини витрачених грошей.

“Найуспішніше“ чиновники наварювали на ліфтах і ремонті школи  - фото 3

За словами Володимира Буряка, “оргвисновки” вже зроблено – директор комунального підприємство вже написав заяву про звільнення за власним бажанням. Тепер матеріали перевірки вивчатиме прокуратура.

Також мер зазначив, що незабаром буде представлено результати аудиту інших запорізьких КП  - “Міських теплових мереж” та “Основанія”.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що у запорізькому водоканалі "нагосподарювали" на 270 мільйонів збитків лише за два роки.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя