ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запорізькій области останній дзвоник пролунав для 22 тисяч школярів

Сьогодні, 29 травня, та завтра в школах Запорізького краю пролунає останній дзвоник для майже для 9 тисяч одинадцятикласників і 13 тисяч дев'ятикласників
Depo.
29 травня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua

Атестати молоді запоріжці отримають 30 та 31 травня.

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, про це повідомив в.о. директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Віктор Захарчук.

"Випускники вже здали державну підсумкову атестацію, а також пройшли зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, в якому взяли участь більше 12 тисяч осіб.

Але основна сесія із ЗНО ще попереду, вона почнеться 3 червня і триватиме до 26-го.

Для тих, хто з поважних причин не зможе взяти в ній участь, запропонована додаткова, яка триватиме місяць - з 9 червня по 9 липня", - розповів чиновник.

Для участі в основній та додатковій сесіях разом з жителями області зареєструвалися випускники із зони проведення АТО. Але їх набагато менше, ніж торік. Проте, щоб вони зайвий раз не перетинали лінію розмежування, прийнято рішення забезпечити їх житлом на час сесії.

Принагідно Віктор Захарчук привітав випускників, їх батьків та вчителів із закінченням 2014-2015 навчального року, побажав гарного відпочинку, майбутнім абітурієнтам - успішно пройти ЗНО, всім випускникам - знайти себе в дорослому житті.