ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запоріжжі у відділенні одного з банків клієнтів зустрічають дохлі щури

Сморід від мертвих щурів зводить з розуму працівників і клієнтів одного з банків в Запоріжжі
Depo.
16 лютого 2016 16:31
ФОТО: depo.ua
В Запоріжжі у відділенні одного з банків клієнтів зустрічають дохлі щури
В Запоріжжі у відділенні одного з банків клієнтів зустрічають дохлі щури

Про це кореспонденту порталу Depo.Запоріжжя розповіли клієнти відділення одного з банків, яке розташоване на центральному проспекті міста. Вже не перший рік запорожці скаржаться, що в самому центрі міста, щури снують по сміттєвих баках, живуть в підвалах будинків і, не соромлячись людей, освоюють навколишню територію.

Не перший рік страждають від нашестя щурів клієнти і співробітники одного з банків Запоріжжя. Тут спостерігають гризунів не тільки біля відділення, але і в самому приміщенні. А нескінченна боротьба з переносниками зарази не приносить результатів.

Так, минулого тижня в підвалі приміщення, де розташоване відділення банку, була насипана отрута від щурів. Однак в понеділок, 15 лютого, коли працівники і клієнти банку зайшли до відділення, то побачили багато дохлих пацюків. У закритому на два дні приміщенні скопився такий сморід, що працювати в відділенні було просто неможливо.

Варто відзначити, що керівництво відділення не дуже хвилюють умови праці своїх підлеглих, а також думка клієнтів, які приходять в банк за послугами. Дохлі щури пролежали в приміщенні відділення весь понеділок, 15 лютого, при цьому розповсюджували жахливий сморід. Прибрали щурів тільки сьогодні, 16 лютого.

Клієнти банку неодноразово скаржилися вищому керівництву, однак проблему не можуть вирішити вже декілька років.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя