ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запоріжжі почалася підготовка до атестації нових поліцейських

Запорожців звуть вибрати майбутніх поліцейських і просять повідомляти про порушення
Depo.
17 лютого 2016 12:33
ФОТО: depo.ua
В Запоріжжі почалася підготовка до атестації нових поліцейських
В Запоріжжі почалася підготовка до атестації нових поліцейських

Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі ГУ НП України в Запорізькій області. У зв'язку з тим, що незабаром в Запорізькій області починається процес атестації співробітників поліції, правоохоронці звернулися до мешканців регіону з проханням повідомляти про неправомірні дії своїх колег.

Зокрема, правоохоронці просять надати атестаційним комісіям Національної поліції інформацію про неправомірну поведінку будь-якого співробітника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. Це можна зробити, заповнивши форму.

Також запорожцям пропонують увійти до складу атестаційних комісій з відбору співробітників Нацполіціі. Для цього необхідно заповнити анкету. В спеціальні комісії, які будуть проводити атестацію будуть входити представники ЗМІ, громадськості, а також правозахисних організацій.

Повністю склад експертів буде сформований до 26 лютого 2016 року. Таким чином, в правоохоронних органах хочуть забезпечити абсолютно прозорий і ефективний процес атестації для нових працівників Нацполіціі.

Саме комісія буде приймати фінальне рішення про прийом на роботу того чи іншого кандидата.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя