ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запоріжжі на Хортиці створять дендропарк

Депутати Запорізької обласної ради зібралися провести суботник, щоб допомогти підготувати майданчик для створення дендропарку на Хортиці
Depo.
25 березня 2016 10:09
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі Запорізької обласної ради. Робота над створенням унікального дендропарку на території острова Хортиця почнеться вже цієї весни.

Депутати постійної комісії з питань управління об'єктами спільної власності, територіальних громад області та житлово-комунального господарства вже підтримали рішення про передачу рухомого та нерухомого майна з балансу КП "Готель "Україна" на баланс КЗ "Хортицька Національна навчально-реабілітаційна академія". Зокрема, земельної ділянки по вулиці Будинок Відпочинку, 4.

Депутатам представили ескіз майбутнього парку і розповіли про його "родзинки". Серед них - бузковий гай, розарій, вертикальне озеленення, лазерне шоу "Легенди Хортиці" і багато іншого. До розвитку інфраструктури дендропарку ініціатори його створення мають намір залучати інвесторів, для чого вже провели ряд переговорів з міжнародними донорами. Депутати висловили бажання взяти участь у розчищенні території парку.

"Можу гарантувати: члени нашої комісії вийдуть в день навколишнього середовища з лопатами та іншим інвентарем і докладуть максимум зусиль для того, щоб прибрати залишки безгосподарності і закласти основу майбутнього дендропарку", - сказав член комісії Ярослав Криль.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя