ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запоріжжі мешканців багатоповерхівки лякає металевий лист-вбивця

Сьогодні, 2 квітня, мешканці вулиці Дорошенка, що в Хортицькому районі Запоріжжя, не на жарт перелякалися за своє життя
Depo.
2 квітня 2016 22:29
ФОТО: depo.ua
В Запоріжжі мешканців багатоповерхівки лякає металевий лист-вбивця
В Запоріжжі мешканців багатоповерхівки лякає металевий лист-вбивця

Через шквальний вітер, який сьогодні дув весь день, в одній з багатоповерхівок майже відірвало металевий лист, який знаходиться на шві між під'їздами, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. Лист тріпало вітром так сильно, що здавалося, він ось-ось відірветься.

Мешканці найближчих будинків боялися за своє життя та життя своїх дітей. Малечу не випускали гратися на дитячий майданчик, а люди намагалися пройти через двір якомога швидше. Крім того, на весь двір лунав страшений гуркіт, а мешканці верхніх поверхів просто божеволіли від постійного моторошного стуку біля їх вікон.

Андрій, один з мешканців будинку, звернувся зі скаргою до КП "Основаніє". Працівники підприємства приїхали на місце, не виходячи з машини, провели експертизу і зробили висновок, що лист не несе ніякої загрози життю та безпеці людей. Фахівці поїхали, а кусок металу продовжував лякати мешканців. Андрій звернувся зі скаргою до чергового в міськраді та облдержадміністрації. Чоловік також зателефонував до ДСНС, де йому порадили звернутися до комунальної аварійно-рятувальної служби "Кобра", яка обслуговує Запоріжжя. Проте всюди чоловікові радили чекати понеділка

Андрій був дуже обурений байдужістю та бездіяльністю комунальних підприємств, але зупинятися не збирався. Чоловік ще раз викликав на місце працівників КП "Основаніє" та почав вимагати від них зробити бодай щось. Але фахівці лише прив'язали попереджувальну стрічку та пообіцяли звернутися до альпіністів, які зможуть демонтувати небезпечний лист. Але, знову ж таки – лише в понеділок. Місцеві мешканці дуже хвилюються, що лист може відірватися раніше понеділка і травмувати або взагалі вбити когось.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя