ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запоріжжі готель для тварин перетворили на похоронну контору

Приватне підприємство "Друг" у судовому порядку домоглось зниження собі орендної плати до міського бюджету на 48 тисяч гривень щороку, через зміну цільового призначення орендованої будівлі з готелю на тварин на ритуальну фірму
Depo.
2 липня 2015 10:29
ФОТО: depo.ua
В Запоріжжі готель для тварин перетворили на похоронну контору
В Запоріжжі готель для тварин перетворили на похоронну контору

Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, йдеться у рішенні Господарського суду від 22 червня. Згідно матеріалів справи, наприкінці 2014-го року ПП "Друг" і Департамент комунальної власності та приватизації уклали договір оренди нежитлової одноповерхової будівлі по вул. Комсомольській, 7, площею у 245 кв. м. Спочатку цільовим призначенням для приміщення було визначено готель для тварин. Ставка орендної плати складала 13% від оціночної вартості об'єкту. Але після цього, 1 квітня 2015-го року, було укладено додаткову угоду, що змінила цільове призначення приміщення з готелю для тварин на надання ритуальних послуг.

Ставка оренди за похоронну фірму становить вже не 13%, а значно менше - 3%, від оціночної вартості будівлі. ПП "Друг" у судовому порядку вимагало встановити для його приміщення відповідну плату у 14467 гривень на рік. Отже, попередня плата за цю площу на рік, якщо вона б використовувалась як готель для тварин, складала 62690 гривень. Відповідно, за новими умовами міський бюджет недоотримає трохи більше 48 тисяч гривень на рік.

Основним видом діяльності ПП "Друг" є надання ветеринарних послуг. Згідно з даними Державного реєстру юридичних осіб, іншими видами діяльності ПП є загальна медична практика та організування поховань і надання суміжних послуг.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua