ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запоріжжі два бюджетних об’єкти в однієї фірми подорожчали на 5,3 мільйони

"У зв’язку з подорожчанням матеріалів" кошторисна вартість робіт на будівництві дитячого будинку сімейного типу в селі Тепличне та на реконструкція дитячого садку №186 по вул.12 Квітня, 2а зросла сумарно на 5,342 мільйони гривень
Depo.
23 червня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua

Підрядником на обох цих об'єктах є ТОВ "Будівельно-консалтінгова група "Базис", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. На розгляд найближчої сесії міськради винесено відповідне коригування капітальних видатків на реконструкції, будівництва та капремонти. Згідно пояснювальної записки, загальний обсяг фінансування на реконструкцію ДНЗ №186 збільшується з 7,651 до 10,913 мільйонів гривень. А будівництво дитячого будинку сімейного типу у селищі Тепличному на вулиці Центральній дорожчає від 8,333 до 10,412 мільйонів гривень. Відповідно, загальний приріст вартості робіт становить 5,342 мільйони гривень.

Підряди на ці два об'єкті ТОВ "Будівельно-консалтингова група "Базис" отримала у травні та червні 2015-го року. Слід зауважити, що за останні три місяці підвищення вартості робіт по реконструкції ДНЗ №186 відбувається вже вдруге.

"Будівельно-консалтингова група "Базис" з 2010 року була записана на Романа Грицаєнка. Віднедавна фірма переоформлена на Геннадія Богатирьова з Донецька, що є її одноосібним засновником та директором. Богатирьов з лютого 2014 року по березень 2015 року очолював Запорізьке регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Посаду він отримав через місяць після призначення депутата Донецької міськради Андрія Альоші, власника бізнес-групи DMS, радником з питань взаємодії з бізнесом та залучення інвестицій губернатора Олександра Пеклушенка. При цьому, серед 61-го друга Богатирьова у соцмережі Фейсбук є безпосередньо Андрій Альоша, керівник "Борди Україна Медіа" з тієї ж групи DMS Євген Смирнов та інші.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua