ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "Обленерго" кажуть, що розрахувались з працівниками, які йдуть на військову службу

Всі працівники ВАТ "Запоріжжяобленерго", мобілізовані на військову службу, на сьогоднішній день в повному обсязі отримали суми, що відповідають розміру їх середньомісячної зарплати на момент призову, за січень, лютий і березень 2015 року
Depo.
27 травня 2015 13:38
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ВАТ "Запоріжжяобленерго".

"Гроші на відповідні виплати виділялися ВАТ "Запоріжжяобленерго" з власних коштів енергокомпанії: перераховувалися військовослужбовцям у вигляді заробітної плати також, як і всім іншим співробітникам підприємства - тобто до надходження на рахунки ВАТ "Запоріжжяобленерго" компенсації, передбаченої Постановою Кабінету Міністрів №105", - запевнили на підприємстві.

Також енергетики кажуть, що 2 травня Державної фіскальною службою України було опубліковано роз'яснення "Про оподаткування компенсаційних виплат". У відповідність з цим документом, компенсації мобілізованим працівникам не повинні оподатковуватися.

"Це зобов'язує роботодавця здійснювати виплати мобілізованим співробітникам за рахунок коштів компенсації, отриманої з держбюджету - тобто після отримання коштів з держбюджету. ВАТ "Запоріжжяобленерго" у відповідність до Постанови КМУ №105 та даними роз'ясненням Державної фіскальної служби підготовлені і направлені до органів соцзахисту населення всі документи, необхідні для своєчасного отримання суми для виплати компенсації військовослужбовцям-енергетикам. Негайно після виділення коштів, вони будуть виплачені мобілізованим співробітникам ВАТ "Запоріжжяобленерго"", - кажуть в "Обленерго".