В Ахметова обіцяють, що у Запоріжжі менше смердітиме сіркою

На Запоріжсталі підключають газоочисне устаткування до агломашини № 4, що дозволить знизити викиди у повітря пилу та сірчистого газу
Depo.
10 лютого 2016 15:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ПАТ “Запоріжсталь”

У рамках реалізації проекту з екологічної модернізації аглофабрики на Запоріжсталі, вчора, 9 лютого, зупинили агломашину № 4 для підключення газоочисного устаткування.

Машину обладнають рукавними фільтрами з імпульсною регенерацією, виготовленими найбільшим українським виробником газоочисного устаткування - Бердичівським машинобудівним заводом “Прогрес“, а також тягодуттевим обладнанням компанії REITZ (Німеччина).

“Нове газоочисне обладнання забезпечить агломашині № 4 очистку повітря від пилу - до 20 мг / м3, від сірчистого ангідриду - нижче 400 мг / м3, що відповідатиме європейським нормативам викидів, а також дозволить поетапно знижувати скидання шламових вод від оборотного циклу аглофабрики“, - йдеться у повідомлені прес-служби.

На Запоріжсталі також зазначають, що за останні три роки встановлено газоочисне обладнання агломашини № 1 і агломашини № 2, на агломашині № 3 наразі ведуться пусконалагоджувальні роботи газоочистки.

Нагадаємо, сірчистий ангідрид або сірчистий газ має різкий запах і є дуже токсичним, при короткочасному вдиханні має сильну подразнюючу дію, викликає кашель і першіння в горлі.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя