Уряд виставив Запорізькій ОДА найнижчі оцінки за боротьбу з COVID-19

Запорізька облдержадміністрація посіла передостаннє місце у рейтингу регіонів  за виконанням заходів по боротьбі з епідемією коронавірусу
 

Уряд виставив Запорізькій ОДА найнижчі о…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на Департамент комунікацій Кабміну.

Уряд склав рейтинг ОДА за виконанням заходів по боротьбі з епідемією COVID-19. Оцінювалися сім напрямків за п’ятибальною шкалою. Тож максимально ОДА могли набрати 35 балів. Запорізька облдержадміністрація набрала лише 14 і опинилася на другому місці з кінця. Гірше за запорізьких чиновників, за оцінками Уряду, з COVID-19 боролися лише у Львівській області, вона отримала 13 балів.   

Найкраще ж ОДА проявили себе у боротьбі з епідемією у Луганській,  Хмельницькій, Харківській, Дніпропетровській та Київській областях.

Довідка.

Рейтинг ОДА визначався за результатами перевірки на основі сумарної оцінки виконання доручень Уряду та Прем’єр-міністра. Зокрема, оцінювалися дотримання режиму в’їзду-виїзду з областей; ситуація з забезпеченням обсервації; ситуація в лікарнях стосовно виплат зарплат; соціальний захист під час карантину; відповідність рішень місцевих комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з рішенням Державної комісії та регіональних комісій ТЕБ та НС; організація та проведення дезінфекційних заходів в регіонах; забезпечення ПЛР тестування населення на коронавірус.

Раніше повідомлялося, що в рейтингу губернаторів нині вже звільнений Віталій Туринок посів друге місце з кінця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"