ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Укропівському "Фантому" потрібна коштовна оптика

Для того аби й надалі вправно корегувати вогонь важкої артилерії 55-ї бригади для підтримки спецназу, піхоти, танків одному з найкращих корегувальників Збройних Сил України з позивним "Фантом" потрібна коштовна оптика
Depo.
3 червня 2015 13:51
ФОТО: depo.ua
Укропівському "Фантому" потрібна коштовна оптика
Укропівському "Фантому" потрібна коштовна оптика

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомили волонтери Благодійного Фонду "Сестри Перемоги".

Як передає кореспондент порталу Запоріжжя.depo.ua "Фантом" 38 діб провів у аеропорті, де корегував укропівську артилерію. Проте на 38-й день "Фантома" вивезли з аеропорту через поранення руки.

"Про нього ніколи не напишуть у книжках і не покажуть на камеру до кінця війни, бо це коштуватиме сотні життів наших солдат. Про нього ніхто не знає, окрім тих, чий вогонь він наводить і тих, кого він прикриває. Коли закінчиться війна, він відкриє своє обличчя. Але до того дня він буде продовжувати кожен день працювати на самій передовій, в межах видимості ворога, ризикуючи всім заради збереження мирних життів і знищення ворога. Його колеги по зброї кажуть "якби не Фантом, аеропорту вже давно не було б", - пишуть волонтери.

Сьогодні групі "Фантома" необхідно купити дорогу оптику, а точніше 5 біноклів Yukon з 30-ти кратним збільшенням. Ціна питання 15,000 гривень. За допомогою неї він зможе продовжувати працювати, роблячи вогонь нашої артилерії більш прицільним.

Допомога 55-ій бригаді:
Карта Приват: 4731 2171 0987 8320