ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Україна оскаржить "вкрадене" золото запорізького класика

Міністр спорту вважає, що Жан Беленюк програв у нечесному поєдинку через "конфлікт суддівських інтересів"
Depo.
17 серпня 2016 09:36
ФОТО: depo.ua

Україна оскаржить "вкрадене" золото борця Жана Беленюка. У цьому запевнив Міністр молоді та спорту Ураїни Ігор Жданов в ефірі 5-го каналу, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Як зазначив Ігор Жданов, запоріжець Жан Беленюк програв у нечесному поєдинку через "конфлікт суддівських інтересів". Адже і суперник українця, і суддя фінального поєдинку – етнічні грузини, крім того, обидва проживають тривалий час на Росії. У другій частині поєдинку упередженість головного судді була помітна неозброєним оком. Беленюка тричі ставили у партер, не даючи змоги відігратися. У підсумку перемогу 9:2 святкував Давид Чакветадзе, а Жану дісталось срібло.

Україна оскаржить "вкрадене" золото запорізького класика - фото 1

Нині ж Україна збирається подати апеляцію на результат олімпійського фіналу з греко-римської боротьби у вазі 85 кг. “Я одразу зателефонував Жану Беленюку і сказав, що він справжній чемпіон, його срібло на вагу золота і я вважаю, що суддівство було необ'єктивним. Потім я розмовляв з Олегом Кравченко. Це президент Федерації боротьби. Я сказав, що наполягаю на тому, щоб вони подавали апеляцію. Він мене запевнив, що, дійсно, апеляція буде подана”, - заявив Міністр Ігор Жданов.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що Жан Беленюк прикро поступився у Бразилії російському класику і здобув олімпійське срібло.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя