Удова загиблого АТОвця, викладач, відомий благодійник: Хто проходить у парламент від Херсонщини

На чотирьох із п’яти округів Херсонської області впевнено перемогли висуванці від "Слуги народи "
 

Удова загиблого АТОвця, викладач, відоми…

Херсонська область не стала виключенням у загальному українському тренді: по мажоритарці тут впевнено лідирують*  "слуги народу". Однак на відміну, наприклад, від сусідньої Запорізької області, їх тут неможна назвати ноунеймами: усі мають професійні здобутки, громадськості більш-менш відомі.

За результатами виборів на Херсонщині "пролетіли" повз парламент нового скликання усі чинні нардепи. Їм, а також решті представників місцевого істеблішменту, прийшлося задовольнятися у кращому випадку другим місцем. Як наприклад екс-меру Херсона Володимиру Сальдо. У найгіршому випадку – четвертим, як в екс-губернатора та чинного нардепа Юрія Одарченка, п’ятим, як у нардепа Олександра Співаковського, або навіть шостим, як в його колеги по парламенту Федора Негоя.

В окрузі № 182 із центром у Суворовському районі Херсона впевнено переміг 39-річний юрист, висуванець "Слуги народу" Павло Павліш. Він керує юридичною фірмою та викладає у Херсонському державному аграрному університеті.

Павло Павліш

Найближчим конкурентом Павліша був одіозний екс-мер Херсона Володимир Сальдо, відомий, насамперед, домініканськими пригодами. Сальдо відстав від "Слуги народу" вдвічі.

В окрузі №183 із центром у Корабельному районі Херсона перемога у "слуги народу" Вікторії Вагнєр. Переможниця – 38-річна головлікарка обласної лікарні відновного лікування, удова загиблого під Іловайськом бійця батальйону "Херсон" Владислава Ковальова. Вагнєр нині здобуває другу вищу освіту в Херсонському національному технічному університеті на факультеті "Публічне управління та адміністрування".

Вікторія Вагнєр

Найближчим конкурентом Вікторії в окрузі був колишній нардеп-регіонал, висуванець "Опоплатформи" Михайло Опанащенко. Висуванка "Слуги народу" обійшла його майже в три рази.

Єдиний округ на Херсонщині, де "Слуги народу" зазнали поразки,  – 184-й із центром у Новій Каховці. Тут переміг 48-річний самовисуванець із Херсона Ігор Колихаєв. Він – власник і керівник низки агропереробних підприємств, президент місцевої футзальної команди та відомий благодійник. Колихаєв – депутат Херсонської облради із фракції БПП, обирався 2015 року як член партії тодішнього президента, але нині позиціонував себе як безпартійний.

Ігор Колихаєв

"Слугу народу" Данила Репілевського, лідера фракції БПП у Каховській райраді, Колихаєв обійшов майже у півтора раза.

В окрузі № 185 – перемога у висуванця "Слуги народу" 37-річного Володимира Іванова. Переможець – інженер-будівельник за фахом, який працює на керівній посаді на агропідприємстві.

Володимир Іванов

Головним конкурентом Іванова в окрузі був висуванець "Опоплатформи", депутат облради Павло Філіпчук. "Слуга" обійшов його трохи менше, ніж у пітора раза.

І нарешті в окрузі №186 із центром в Олешках перемогу також святкує "Слуга народу" – 30-річний місцевий аграрій Олексій Ковальов. За спеціальністю він, як і чимала кількість "слуг", юрист.

Олексій Ковальов

Конкуренцію Ковальову в окрузі безуспішно намагався скласти місцевий фермер, висунутий "Опоплатформою" Сергій Рибалко, але відстав майже вдвічі.

Варто також зазначити за списками політичних сил, які здолали прохідний бар’єр, до парламенту не потрапляє жодний представник Херсонщини. Тож виборцям доведеться задовольнятися мажоритарниками та втішатися тим, що на відміну від низки округів, від Херсонщини в парламент проходять люди хоча б зі зрозумілим професійним та від части політичним бек-граундом. Тим більше, що передвиборче меню в області було дуже строкатим, а запит на нові обличчя міг завести дуже далеко.      

*При написані статті використані оперативні дані ЦВК за підсумками опрацювання понад 90% протоколів запорізьких ДВК  

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"