ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізьку область масово прибувають біженці без документів

У Запорізькому центрі регіональної допомоги з питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб обговорили проблемні моменти, з якими стикаються вимушені переселенці з Луганської та Донецької областей
Depo.
9 квітня 2015 14:52
ФОТО: depo.ua

Станом на 8 квітня в Запорізькій області зареєстровано 61543 вимушених переселенців. Про це Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України в Запорізькій області. У Регіональний штаб Запорізької області щодня звертаються громадяни без документів, які з їх слів згоріли, були втрачені і викрадені. У зв'язку з ситуацією, що склалася в даний час вони не мають можливості потрапити в місця свого постійного проживання, для того щоб зареєструватися і привести документи у відповідність або відновити на території Запорізької області.

Крім цього у вимушених переселенців існує ряд таких психологічних проблем, як необхідність вирішення питання тимчасового працевлаштування, перебування сімей у складних життєвих умовах.

Для розміщення змушених переселенців, 16 лютого в місті Запоріжжі відкрився транзитний містечко для короткотермінового проживання більше 500 внутрішньо переміщених осіб.