У запорізькому виші відхрестилися від команди, яка збиралася на російську "Лігу Сміху"

У національному університеті "Запорізька політехніка" нині не існує команди "Падік 19", яка начебто подавала заявку на участь у фестивалі-кастингу "Ліги сміху" у Москві
 

У запорізькому виші відхрестилися від ко…

Про це повідомив проректор "Запорізької політехніки" Едуард Гугнін, передає Depo.Запоріжжя.

Команди "Падік 19", яка колись грала в запорізькому університеті, там нині не існує, не залишилося й студентів, які в ній грали. "На сьогоднішній момент такої команди не існує в нашому університеті. Колись, декілька років тому, така команда на одну гру чи дві збиралася. Але після цього такої команди немає, не існує на сьогоднішній момент. Навіть немає тих людей, які навчаються в університеті й грали у тій команді. Тому немає чого тут навіть коментувати. Це фейк, інформація, яка не відповідає дійсності, мабуть, комусь треба, аби дестабілізувати ситуацію в регіоні. На сьогоднішній момент національний університет "Запорізька політехніка" – заклад, в якому питання національного розвитку, питання патріотизму постійно культивуються і дуже багато заходів проходить, які саме спрямовані на це", – каже Гугнін.

Проректор взагалі не впевнений, що така команда існує в Запоріжжі. За словами Гугніна, про "Падік 19" питали в Запорізькій "Лізі сміху", однак там про таку команду начебто теж не знають. При цьому проректор не виключає, що хтось із колишніх гравців цієї команди міг використати її назву, аби подати заявку на участь у московській "Лізі сміху".

Тим часом, із переліку команд, заявлених на участь в російському проекті "Ліга сміху", "Падік 19" зник разом із командами з Одеси та Харкова.  

Раніше повідомлялося, що маловідома команда КВК із Запоріжжя заходилася брати участь у російській "Лізі сміху" разом із ще кількома командами з Одеси та Харкова, а також з окупованих частин України

Довідка

Російську версію проекту студії "Квартал 95" "Ліга сміху" запустив російський телеканал СТС. Кастинг-фестиваль відбуватиметься в московському Будинку КВК 25-27 січня. У "Кварталі 95" не дали однозначної відповіді на питання, чи продавали російському каналу "СТС" франшизу на зйомки "Ліги сміху".

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"