У запорізькому училищі, що "відзначилося" п'яним дебошем учнів, сталася жорстока дівоча бійка (ВІДЕО)

Бійка між ученицями будівельного центру професійно-технічної освіти – колишнього училища №31 сталася у понеділок, 19 листопада

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Відео жорстокого побиття однією дівчиною іншої з'явилося в соцмережах, однак одразу було видалено. У супроводжувальному повідомлені йшлося, що бійка сталася в запорізькому училищі № 31 (офіційна назва: Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти, - Ред.).

Сімнадцятирічна учениця, що навчається на повара, побила шістнадцятирічну – майбутню операторку комп'ютерного набору. Старша жорстоко гамселила молодшу, завалила на землю, навіть вдарила ногою по обличчю. Жертва не відбивалася.

Як розповіли в училищі, про бійку дізналися з повідомлень в мережі інтернет, встигли скачати відео та впізнати учениць. З обома проведені бесіди. Сьогодні, 20 листопада, в навчальному закладі збирають педагогічну нараду, аби визначити заходи реагування на інцидент. Призвідниці бійки може загрожувати виключення з навчального закладу.

Обидві дівчини – й кривдниця, й її жертва – на заняття сьогодні не з'явилися. Утім, в училищі запевнили, що фізичний стан жертви побиття нормальний, дівчина начебто вже після бійки займалася на уроці фізкультурою.

Як повідомила речниця ГУ Нацполіції в Запорізькій області Катерина Людвик, поліція розпочала перевірку повідомлення про бійку в училищі.

Нагадаємо, рік тому у цьому ж начальному закладі п'яні учні влаштували дебош.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя