ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькому регіоні рівень мобілізації до війська складає 77% від плану

Наразі рівень мобілізації в області складає 77% від запланованого, але час до завершення п'ятої хвилі мобілізації, яка триватиме до 18 червня, ще залишається
Depo.
11 червня 2015 14:38
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, за словами військового комісара Запорізької області Олександра Біди, триває розшук осіб, які ухиляється від мобілізації.

За минулий тиждень органами правопорядку розшукано та організовано прибуття у військові комісаріати 90 військовозобов'язаних. Найкраще ця робота проводиться в Бердянську.

За останній тиждень значно покращилось оповіщення військовозобов'язаних, які плануються до призову на військову службу. Найкращий стан справ у Комунарському, Шевченківському, Хортицькому, Ленінському районах Запоріжжя, а також у Бердянську, Енергодарі, Мелітополі та Якимівському районі.

Залишаються питання щодо роботи військово-лікарських комісій: придатними до служби в середньому по області визнаються 25% військовозобов'язаних.

Триває також призов на строкову військову службу запоріжців 19-26 років, який продовжено до кінця червня. Наразі до війська призвано 72% чоловіків, які підлягають призову.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua