У запорізькому інтернаті знущаються з душевно хворих, прокуратура порушила справу (ВІДЕО)

Пацієнтки Веселівського психоневрологічного інтернату скаржаться, що в закладі їх б'ють та відбирають гроші

Про це жінки розповіли журналістам програми "Гроші", що вийшла на телеканалі "1+1", передає портал Depo.Запоріжжя.

Одразу кілька пацієнток психоневрологічного диспансеру, в якому загалом перебувають понад 300 людей, поскаржилися на нестерпні умови. Жінок, за їхніми словами, б'ють, ображають, запирають в комору для ганчірок. До того ж, відбирають усі гроші. Пацієнтки кажуть, їх забирає собі директор закладу.

За законом, три чверті пенсії пацієнток інтернату має йти державі на їхнє ж утримання, 25% ці люди повинні отримувати на руки. Але гроші переводять на персональні банківські картки пацієнтів, які ніхто ніколи не бачив.

Крім того, за словами пацієнтів клініки, керівництво забирає якісні продукти для лікарні собі, а гуманітарну допомогу з Німеччини продає місцевого магазину.

Керівник закладу Олександр Надточий усі звинувачення відкидає, мовляв, грошей пацієнтам не дають, бо ті не мають, де їх зберігати, тож все необхідне їм купує заклад. Каже, що налаштовує проти нього пацієнтів одна з жінок, переведена з іншого інтернату. Називає її "паханкою".

Чи, насправді це так, тепер з'ясовуватимуть правоохоронці. Після виходу сюжету прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами КУ "Веселівський психоневрологічний інтернат".

Нагадаємо, на Запоріжжі вагітну селянку не пустили в райлікарню - вона п'ять годин поверталася додому пішки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя