У Запорізькій ОДА ліквідують департамент екології та скорочують пів сотні чиновників

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок підписав розпорядження щодо оптимізації штатної чисельності ОДА, ним, зокрема, ліквідується Департамент екології та природних ресурсів
 

У Запорізькій ОДА ліквідують департамент…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на відповідні документи.

Департамент екології ліквідують 1 лютого 2020 року, його функції візьме на себе агродепартамент, який буде йменуватися Департаментом агропромислового розвитку та захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації.

Частина ж функцій агродепартаменту передається Департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА. Йдеться про земельні питання.

Цим же розпорядженням в Запорізькій ОДА скорочуються 92 штатні одиниці: п’ять – в департаменті агропромислового розвитку, шість – в департаменті екології, 10 – у Департаменті з питань цивільного захисту, чотири –  у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, 52 – у Департаменті капітального будівництва, 15 – у Державному архіві Запорізької області.

Натомість на 40 чиновників збільшується гранична штатна чисельність інших підрозділів: Департаменту економічного розвитку і торгівлі – на дев’ять одиниць, Департаменту охорони здоров’я – на 20, Департаменту соціального захисту – на п’ять, Департаменту фінансів – на шість одиниць.

Раніше повідомлялося, що з райадміністрацій на Запоріжжі виженуть майже 700 чиновників.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"