ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області завершилася основна сесія ЗНО

Останнє ЗНО з хімії пройшло у Запорізькій області. Випускники проходили тестування в п'яти пунктах: два в Запоріжжі, два в Мелітополі і один в Василівці

Depo.
19 червня 2017 15:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє управління у справах преси і інформації запорізької обласної державної адміністрації, передає портал Depo.Запоріжжя.

Явка на тестування склала 85,7% - з 1110 зареєстрованих не прийшло 158 чоловік. Порушень під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання з хімії не виявлено. Результати з'являться в особистих кабінетах учасників до 23 червня.

У період з 3 по 12 липня пройде додаткова сесія тестування, в якій візьмуть участь особи, зареєстровані до 19 травня: учасники АТО, жителі окупованих територій, засуджені; ті, хто пропустили основну сесію з поважних причин (про що повідомляється протягом п'яти днів після пропуску), учасники міжнародних, всеукраїнських заходів, ті, хто не завершили процедуру проходження ЗНО в перший раз з поважної причини.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, півтори сотні зареєстрованих запорізьких вступників не з'явилися на останнє ЗНО.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя