ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області вже 744 учасника АТО виявили бажання отримати у власність земельні ділянки

З початку війни до Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Запорізького краю звернулось 744 бійця із заявами про отримання земельних ділянок
Depo.
13 серпня 2015 14:38
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Depo.Запоріжжя, наразі учасники бойових дій вже отримали 338 дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок загальною площею 307 гектара.

За словами в.о. начальника Держгеокадастру у Запорізькій області Олександра Бондара, це ділянки для індивідуального будівництва, ведення особистого селянського господарства та садівництва. Переважна більшість осіб, які отримали дозволи (166 осіб) виявили бажання займатись веденням особистого селянського господарства.

"Землевпорядна служба області вже сьогодні працює над вирішенням питання із забезпечення земельними ділянками тих військовослужбовців, які незабаром повернуться із зони АТО. Ми не лише ретельно перевіряємо отриману за результатами інвентаризації інформацію про наявність вільних земельних ділянок, а й резервуючи їх, заздалегідь передбачаємо цільове використання створених земельних масивів", - зазначив Бондар.

Як раніше вже повідомляв портал Depo.Запоріжжя, земельний резерв поповнюється у тому числі й за рахунок ділянок, що використовується незаконно. Для цього землевпорядники звертаються до міліції і прокуратури, яки у свою чергу діють у відповідності до ст. 197-1 КК - "Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво". Таким чином з незаконного користування вже вилучено майже дві тисячі гектарів.

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Depo.Запоріжжя