ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області встановлять фотографії запорізьких героїв АТО та волонтерів

У Запорізькій області до кінця тижня планують розмістити 67 бігбордів та 93 сітілайтів з фотографіями запорізьких героїв-учасників антитерористичної операції і волонтерів
Depo.
7 липня 2015 14:44
ФОТО: depo.ua
У Запорізькій області встановлять фотографії запорізьких героїв АТО та волонтерів
У Запорізькій області встановлять фотографії запорізьких героїв АТО та волонтерів

За даними начальника управління внутрішньої політики ЗОДА Олександра Зубченко, даний проект реалізується в рамках обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства з ініціативи волонтерського комітету при Запорізькій ОДА та за дорученням голови ОДА, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Розміщення буде безкоштовним, тому це - соціальний проект, а розробка макетів і друк приблизно на 15-20% нижче середньої ціни на дані послуги", - повідомив Зубченко.

За даними управління з питань преси та інформації Запорізької ОДА, на білбордах та сітілайтах будуть фото бійців 55-ї окремої артбригади, запорізьких нацгвардійців, зокрема воїна-артилериста з позивним "Тридцять перший", який вивів з котла під Дебальцеве близько 10 одиниць техніки, захисника Донецького аеропорту В'ячеслава Зайцева, волонтерів із Запоріжжя, Мелітополя і Василівки.

Головна мета розміщення патріотичних білбордів та сітілайтів, на території області - показати, що війна йде зовсім близько від Запоріжжя, а мир і спокій на нашій землі зберігається тільки завдяки тисячам звичайних хлопців, які зі зброєю в руках відстоюють наше право жити в незалежній демократичній країні.

В ОДА зазначають, що дана програма також повинна популяризувати волонтерський рух, розповідаючи про людей, які ризикуючи життям, доставляють на передову сучасну амуніцію, оснащення та медпрепарати.

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Запоріжжя.depo.ua