ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області учасникам АТО передадуть 806 земельних ділянок

Землевпорядна служба Запорізької області надала учасникам АТО 524 дозволи на відведення земельних ділянок площею 452,91 га
Depo.
1 березня 2016 10:33
ФОТО: depo.ua
У Запорізькій області учасникам АТО передадуть 806 земельних ділянок
У Запорізькій області учасникам АТО передадуть 806 земельних ділянок

Ще 282 земельних ділянки військовослужбовці-учасники АТО отримають за рішеннями органів місцевого самоврядування, площа цих земель становить 115,30 га. Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі Держгеокадастра в Запорізькій області.

Всього в області надано 288 дозволів на ділянки для індивідуального садівництва, 304 дозволи для ведення особистого господарства та 214 дозволів для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

На сьогодні вже завершили оформлення землі у власність 63 учасники АТО. 54 земельні наділи передані у власність військовим відповідно до рішень, прийнятих Головним управлінням Держгеокадастра області, ще 9 - відповідно до рішень органів місцевого самоврядування. Загальна площа переданих у власність земель становить 21,57 га.

До реєстру земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані учасникам АТО, фахівці Головного управління Держгеокадастра в Запорізькій області внесли земельні масиви загальною площею 1912 га. Цільове призначення цих ділянок - для ведення особистого господарства та індивідуального садівництва.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя