ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області створюють роти охорони

Це підрозділи, покликані захищати головні об'єкти військової інфраструктури та адміністративні будівлі Запорізької області у разі небезпеки
Depo.
12 травня 2015 15:57
ФОТО: depo.ua

На території нашої області діятимуть три роти охорони - в Бердянську, Мелітополі та Запоріжжі, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Вже 5 червня вони почнуть командно-штабні навчання. Така практика для України в новинку. І вперше подібні навчання відбудуться саме на території Запорізької області.

"У нас щодня проводяться службові наради. Визначаються завдання, щоб провести ці командно-штабні навчання. Приїдуть багато представників сухопутних військ, оперативного командування "Схід". Ну і відповідно представники державної адміністрації, які стежитимуть, як проводяться ці навчання", - говорить заступник Запорізького обласного військового комісара Михайло Логвінов.

Навчання пройдуть і для загону оборони. Це підрозділ створено для ведення диверсійно-партизанської війни і боротьби з незаконними формуваннями. Вже до середини травня роти охорони та загін оборони приступлять до виконання своїх обов'язків у Запорізькій області.