ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області працюватимуть 35 суддів із зони АТО

Сьогодні в Україні нараховується 1318 таких суддів, 80% з них уже офіційно переведені на території, де працюватимуть на постійній основі. В Запорізькій області працюватимуть 35 таких суддів
Depo.
25 червня 2015 15:48
ФОТО: depo.ua
У Запорізькій області працюватимуть 35 суддів із зони АТО
У Запорізькій області працюватимуть 35 суддів із зони АТО

Як повідомили порталу Запоріжжя.depo.ua у прес-службі ОДА, губернатор області Григорій Самардак провів робочу зустріч з головою вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Борисом Гульком та головою Державної судової адміністрації України Зеновієм Холоднюком.

Посадовці обговорили нагальні питання співпраці між виконавчою та судовою владою, концепцію судової реформи України, а також умови праці суддів, переведених із зони АТО.

"Наша співпраця з судовою системою Запорізької області сьогодні налагоджена на високому рівні. Всі проблеми, які виникають, ми ефективно вирішуємо в робочому порядку. Зокрема, нині обласна влада приділяє максимальну увагу проблемам суддів, які приїхали до нас із зони АТО. Це наші співвітчизники і наш обов'язок - створити гідні умови для їх перебування. Між виконавчою та судовою владою сьогодні немає жодних непорозумінь. Тож маю надію, що так триватиме й надалі", - зазначив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua