У Запорізькій області перевіряючих не пустили на кар’єри для моніторингу завантаженості фур

На три з десятьох працюючих кар’єрів Запорізької області не пустили представників робочої групи з питання збереження автомобільних доріг Запорізької області від руйнувань вантажним транспортом

У Запорізькій області перевіряючих не пу…

Про це повідомили у пресслужбі ЗОДА, передає Depo.Запоріжжя.

Представники робочої групи не змогли перевірити дотримання габаритно-вагових норм при завантаженні фур на трьох кар’єрах регіону: ПрАТ "Запорізьке кар’єроуправління", ПрАТ "Новополтавський кар`єр", ТОВ "Виробнича багатопрофільна фірма "Будівельно-шляхове підприємство". Туди перевіряючих просто не пустили.

Обстежити вдалося сім кар’єрів із 10-ти працюючих, майже скрізь були порушення щодо завантаження фур. Порушники пояснюють, їхня діяльність стає нерентабельною без перевантаження вантажівок, також кажуть, що не мають інформації про "статус" дороги, якою перевозять вантажі (на дорогах державного значення допустиме навантаження складає 40 тонн, а на дорогах місцевого значення – 24 тонн).

Як покарані порушники, не повідомляється. У ЗОДА вимагають від керівників кар’єрів забезпечити дотримання вагових норм при відвантаження продукції.

Раніше повідомлялося, що на Запоріжжі через перевантажені фури перевірятимуть гранітні кар’єри.

 

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"