ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області міліція буде шукати ухильників від мобілізації

Не дивлячись на те, що в Запорізькій області подолано рубіж в 1000 мобілізованих, залишаються райони, які ще досі не виконали поставлений план по мобілізації
Depo.
5 серпня 2015 17:24
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі ЗОДА. Заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Іщенко зазначив, що керівництву територій треба напружити всі зусилля, щоб виконати мобілізаційні завдання.

За повідомленням обласного військового комісара Олександра Біди, ряд районів вже може звітувати про успіхи. Насамперед це стосується Токмацького району, де на сьогоднішній день завдання по мобілізації навіть перевиконано - 103%. У Токмаку, Веселівському, Куйбишевському, Приазовському та Якимівському районах залишилося мобілізувати одиниці військовозобов'язаних. Наближаються до виконання показників у Новомиколаївському, Оріхівському, Запорізькому районах. Зате в зоні ризику залишаються Жовтневий, Шевченківський та Комунарський райони Запоріжжя, Бердянськ, Михайлівський, Кам'янсько-Дніпровський і Василівський райони. Найгірше йдуть справи в Мелітополі, Мелітопольському та Чернігівському районах.

Олександр Іщенко звернув увагу керівників і військових комісарів відстаючих районів на необхідність посилити роботу з правоохоронними органами щодо розшуку осіб, які ухиляються від мобілізації.

"Ті, хто не виконає завдання по мобілізації, звітуватимуть перед Радою оборони області. Сьогодні всі працюють в однакових умовах, всім однаково важко. Але одні працюють і досягають результату, а інші шукають пояснення, чому його немає. Хочу попередити, що голови райдержадміністрацій та військові комісари несуть персональну відповідальність за виконання мобілізаційних завдань. І хто не в змозі їх виконати, далі це робитимуть інші", - підбив підсумок Олександр Іщенко.

Будь в курсі всіх подій Запоріжжя з Depo.Запоріжжя