ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області лікаря затримали на хабарі

Завідувач медичного відділення одного з пансіонатів Запорізької області за додаткову плату видавав "липові" довідки про стан здоров'я
Depo.
2 вересня 2015 17:29
ФОТО: depo.ua
У Запорізькій області лікаря затримали на хабарі
У Запорізькій області лікаря затримали на хабарі

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі ГУ МВС України у Запорізькій області. Стало відомо про затримання на хабарі завідувача медичним відділенням одного з пансіонатів Бердянська - йому пропонували гроші за те, щоб він провів правильне медичне обстеження і відправив жінку в будинок престарілих.

Один з жителів звернувся до ескулапа з особливим пропозицією: чоловік вирішив відправити свою матір у пансіонат для престарілих на комфортних умовах і для цього йому потрібно було висновок від спеціальної медичної комісії.

На гроші він не поскупився і запропонував 36 тис. грн. для вирішення питання. 1 вересня правоохоронці затримали лікаря на гарячому під час отримання частини суми в 17 тис. 100 грн.

На даний момент, обвинуваченому загрожує строк від п'яти до десяти років з позбавленням права займати певні посади, відповідно до статті 368 КК України - "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою".

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Depo.Запоріжжя